• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
پرینت ایمیل
دسته: pad منتشر شده در دوشنبه, 05 تیر 1391 05:22 نوشته شده توسط Super User بازدید: 1681

شرکت الماس کیمیای پرشین مفتخر به ارائه ی محصولات شیمیایی و تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی به جامعه تحقیقاتی و صنعتی کشور عزیزمان می باشد.
این شرکت دارای نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت SiliCycle کانادا است که ارائه دهنده محصولات زیر می باشد.
عملکرد این شرکت در پنج بخش که شامل تولید کاتالیست های معروف واکنش های شیمیایی ، اکسید کننده ها، واکنشگرهای شیمیایی،  حذف کننده های فلزی و آلی و تجهیزات آنالیز شیمیایی می باشد.
1.    کاتالیست های معروف شیمیایی: ویژگی این محصولات شامل پایداری بالا، ساختار متخلخل با استحکام بالا(متورم نشده)، سازگار با محدوده ی وسیعی از حلال ها، کاربرد آسان و بازیافت بالای کاتالیست، سرعت عمل و راندمان بالا است.
2.    اکسید کننده ها: این محصولات باعث اکسید کردن گروه های متیل و الکل ها به آلدهیدها و کتون ها و کربوکسیلیک اسید ها ، با قابلیت بازیافت بالا از محیط واکنش می شوند.
3.    واکنشگرهای شیمیایی: از جمله این دسته محصولات می توان به واکنشگرهای جفت شده با آمید، سیانوبورهیدرید برای آمین دار کردن کاهشی، واکنشهای آسیلاسیون و بی لیس- هیلمن، واکنش استری شدن Fischer-Speier، واکنشTBD برای اتری شدن Williamson، واکنش آلومینیوم کلراید به عنوان کاتالیست در واکنش آلکیل دار یا آسیل دار کردن فریدل کرافتس اشاره کرد.
4.    حذف کننده های فلزی و آلی: شرکت SiliCycle  با 12 سال سابقه در تولید حذف کننده ها ضمن پاسخ گویی به نیاز ها در مقادیر آزمایشگاهی و صنعتی، از نظر قیمت نیز با سایر شرکت ها متمایز می باشد.
5.    تجهیزات آنالیز شیمیایی:
I . انواع ستون های HPLC و پیش ستون های HPLC: ستون هاي شركت SiliCycle با تنوع زياد فازهاي ثابت، جداسازي هاي بسيارخوب و در نتيجه پيكهاي متقارن، کارایی در محدوده ی وسیعی از PH (0.8 تا 12 )، قيمت مناسب و قابليت نصب بر روي تمام دستگاههاي موجود در بازار براي هرگونه آناليز مناسب مي باشند. اين شركت پيش ستونهایي (Guard column ) كه براي محافظت از ستونهاي HPLC بسيار مناسب مي باشند، خدمت مشتريان خود عرضه مي كند.
II . صفحات TLC: صفحات TLC این شرکت در اندازه های مختلف موجوداست و ضخامت لایه ی سطح و اندازه ذرات آن کاملا یکنواخت است.
III . کارتریج ها و بشقابک های SPE و لوازم جانبی: كارتريج هاي اين شركت با كيفيت بالا و تنوع جاذب ها، جداسازي بسيار خوب، بازدهي بالا، باقي نماندن سيليكاژل در محصول نهايي، در زمان و هزينه هاي شما صرفه جويي مي كند.
IV . سیلیکاژل های (نامنظم ، زاویه ای و کروی)
سیلیکاژل های متنوع و منحصر به فرد این شرکت تامین کننده ی مواد اولیه ی بسیاری از شرکت های معتبر دنیا از جمله شرکت های امریکایی می باشد. این محصول دارای خلل و فرج با قطری در گستره ی 40 تا 150A° و اندازه ذرات 5 تا 1000 میکرون است. محصولات این شرکت مناسب برای فعالیت های آزمایشگاهی ، نیمه صنعتی و صنعتی می باشد.